top of page
hakkimizda-bg-BLUR.jpg
Lale CT Logo - Hakkımızda 500px-01.png
Şerit Testere

HAKKIMIZDA

Büyükbaş ve küçükbaş kesim yapan mezbahanelere kesim ekipmanları, et işleme ekipmanları, depolama, soğutma odaları ve et işleme sistemleri gibi en modern mezbahane ve entegre et işleme tesislerini 33 yıldır tedarik eden CEMSAN Mezbahane Sistemleri olarak uzun yıllardır yürüttüğümüz Ar-Ge faaliyetlerimiz sonucunda AB kalite standartlarında LALE markasını tüm müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

550’nin üzerinde mezbahane ve et işleme tesisi referansı ile kesim teknolojilerinde lider marka olarak, her üretimde hijyen, ergonomi, güvenlik, kalite, hayvan refahı ve kasap sağlığına son derece önem veriyor, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve tüm sorunlara anında müdahale ediyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere her kapasitedeki tüm mezbahane ve et işleme tesislernin her türlü makina ve ekipman ihtiyacını en yüksek standartlarda karşılıyoruz.

 

İhtiyaç duyacağınız tüm büyükbaş ve küçükbaş kesim ve et işleme ekipmanları için LALE Cutting Tools markamızın başta tüm müşterilerimize ve ülkemize markamızın hayırlı ve uğurlu olmasını, ürünlerimizin müşterilerimize bol kazanç getirmesini temenni ediyoruz.

LALE Markası olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika kıta ülkelerinde faaliyet göstermekteyiz.

anasayfa-ustbar.png
Şerit Testere

Türkiye’deki kesim ekipmanlarının nerede ise %99’unun yurt dışından temin edildiği, yerli üretime dair sektörel çalışmaların yetersiz, yetkin mühendislik çalışmalarından ve teknik belge ve yeterlilikten uzak, müşteri beklentilerinin giderilemediği, işlevsel olmayan ürünlerin piyasada yer alması nedeni ile CEMSAN A.Ş. olarak 2 yıl önce başlayan YERLİ KESİM EKİPMANLARI projemizin hayata geçmesi ile;

 

  • Ülke ekonomisine yerli sermayenin kazandırılması,

  • Yurtdışına döviz çıkışının önüne geçilmesi,

  • Yerli Tesis yöneticilerinin 7/24 bir muhatap bulabilmesi,

  • Kesim ekipmanları konusunda mezbahane tesis personel eğimtimlerinin personellerimizce verilmesi ve bu bilginin tesis devamlılığı için değerli önemi,

  • Ürün ve yedek parça temininde aylarca beklemenin önüne geçilmesi

 

gibi nedenler neticesinde müşterilerimize çözüm odaklı hızlı hizmet vermeyi ilk görev olarak düşüyor, LALE Cutting Tools kadrosunda bulunan ve konusunda uzman Türk Mühendis, işçi ve yöneticilerimizin 33. yıllık deneyimi, bilgi birikimi ile mezbahane ve et kesim ekipmanları konusunda tüm ihtiyaçlarınıza AVRUPA STANDARTLARI kalitesinde çözüm sunacağımızı vizyonumuz olarak olarak görüyor; Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da ilk sıralarda yer alan marka olmayı hedefliyoruz.

 

 

LALE Cutting Tools

Vizyon & Misyon

Meet the Team
bottom of page